Specjalizujemy się w kompleksowej gospodarce odpadami, produkcji paliwa alternatywnego RDF oraz transporcie odpadów.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, doświadczenie i zrównoważony rozwój. Nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany i rzetelny zespół pracowników pozwalają nam na stałe podnoszenie kwalifikacji na wszystkich polach naszej działalności.

Naszymi mocnymi stronami są wysokie standardy oferowanych usług i produktów, kompleksowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001, certyfikat zarządzania środowiskiem ISO 14001 oraz certyfikat zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS 18001.

 

CSR
Chcemy by prowadzony przez nas biznes był przyjazny dla otoczenia i ludzi, dlatego jesteśmy zaangażowani w szeroki wachlarz aktywności wspierając społeczności lokalne i organizacje pomocy publicznej oraz działania z zakresu ochrony środowiska.
Praktyki CSR są dla nas standardem, a nie obowiązkiem przez co aktywnie, świadomie i dobrowolnie wspieramy przedsięwzięcia z zakresu: projektów charytatywnych, kształtowania świadomości społecznej dzieci i młodzieży poprzez edukację, wychowania przez sport i ochrony środowiska.

 

 

Współpraca
W swoich działaniach staramy się nie tylko sprostać najwyższym standardom, ale również przynosić szerokie korzyści niematerialne wszystkim naszym Klientom i Kooperantom.
Współpracujemy z jednostkami badawczymi i uczelniami wyższymi w celu udoskonalania produkowanego przez nas paliwa alternatywnego RDF w zakresie stabilności jego parametrów jakościowych oraz obniżania emisyjności w pełnym cyklu produkcyjnym.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

Kariera
Wiemy, że firmę kształtują przede wszystkim ludzie, a kapitał ludzki jest najważniejszy, dlatego dbamy o to by nasi pracownicy mieli świadomość aktywnego wpływu na decyzje i długofalowy rozwój spółki Eko Bolesław.
W naszym zespole najbardziej cenimy sobie otwartość, rzetelność oraz chęć do nauki i poszerzania swoich kompetencji.

 

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA